Financování

1. Analýza potřeb

Zjistíme aktuální stav a možnosti klienta. Hledáme vhodnou cestu pro zajištění úvěru pro klienta. Komplikované případy jsou pro nás výzvou, díky rozsáhlé nabídce bankovních i nebankovních úvěrů umíme zajistit financování s nejnižším možným úrokem v daném čase.

2. Prezentace návrhu řešení

Vybereme tu variantu financování, která je pro danou investici nejvýhodnější. Poradíme jak vytvářet rezervy pro případ nepříznivé ekonomické situace klienta. Pokud taková situace nepříjde, tak z těchto rezerv může splatit svůj úvěr o 5,10 až 15 let dříve a ovlivní tak přeplatek na úrocích. Financování musí být také schopné v budoucnu reagovat na potřeby klienta. Musí umožňovat přerušit hypotéku, je-li to nutné. Musí být zabezpečeno, pokud například klient z důvodu nemoci nebude moci splácet úvěr

3. Zajištění financí

Hypoteční smlouvu je možné podepsat z pohodlí domova. Vyhnete se ověřování podpisů a frontám na pobočkách, je možné přizpůsobit se pracovní době žadatelů o úvěr.

4. Čerpání financí

Pomáháme klientům ve splnění podmínek čerpání úvěru. Zaměřujeme se, zda byly všechny procesy dobře nastaveny aby nedošlo k prodlení plateb. Kontrolujeme dokumenty a zajišťujeme hladký proces financování.

5. Následná péče

Důležité je mít ve všem přehled a pořádek pro snadnější orientaci. Náš klient získá všechny dokumenty přehledně zařazené do šanonu, to usnadní práci při následné péči. Pokud při následné péči zjistíme lepší podmínky, začneme hned jednat s klientovou bankou s požadavkem vyrovnání podmínek jeho hypotéky s nejlepšími podmínkami trhu nebo navrhneme řešení financování u nové banky.

Máte dotaz?

 

Vaše osobní údaje zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.

 Security code
+420 545 211 799