Moderní dřevostavby na míru

Splňte si sen o vlastním bydlení prostřednictvím dřevostavby postavené na míru. Všem zájemcům o individuální řešení dřevostaveb nabízíme služby našeho projekčního ateliéru. Vaši představu o rodinném domě dostaneme na papír, ze kterého už je jen krůček k realizaci a samotnému bydlení. 

Nezávazně připravíme architektonickou studii

Každý dům je originál, který v první fázi formují čtyři základní elementy. Uživatelské potřeby, finanční limit, místní podmínky a estetické požadavky.

Všichni tito činitelé mají při individuálním návrhu dřevostaveb stejnou důležitost a pouze jejich správným poměrem kompromisu může vzniknout absolutně nejlepší výsledek. Pro většinu z nás je právě koupě nového domu největší a nejdlouhodobější životní investicí. Nespokojte se tedy se stejným postupem výběru, jako při nákupu housky na pultě. Věnujte již přípravě dostatek času a rozmyslu a tato investice se bude vracet po celý zbytek užívání domu, což může být i sto let. Práce se všemi vstupujícími parametry už od prvních úvah je důležitá pro jejich následný soulad. Pro příklad jen správné zvolení tvaru a umístění domu vzhledem k vlastnostem pozemku nám může ušetřit významné finance jak během realizace, tak během dalšího užívání.

Jak vypadá spolupráce při architektonickém návrhu studie

Můžeme Vám poskytnout náš odborný názor již při koupi pozemku.

Pozemek navštívíme a zjistíme místní podmínky.

Během osobní schůzky probereme jak Vaše požadavky a přání, tak zodpovíme dotazy a ozřejmíme naše stavební a technologické postupy. Již první studie zohledňuje finanční limity, takže máte jistotu, že návrh není mimo realitu.

Samotné vypracování studie závisí na složitosti faktorů a na rychlosti komunikace klienta. Obvykle ale trvá zhruba 1 měsíc. Jejím výstupem je jednoduchá situace umístění domu na pozemku, půdorysy jednotlivých podlaží v podrobnosti 1:100, schematický řez, pohledy a vizualizace. V případě konkrétních požadavků je možné rozšířit studii i o další zpoplatněné výstupy – například návrh interiéru.

V neposlední řadě mají dřevostavby na míru ještě jednu obrovskou výhodu. Každý člověk je jedinečný a mezi ostatní mi šesti miliardami lidí neopakovatelný. V tomto případě může být každý z Vás tvůrcem nebo alespoň spolutvůrcem svého konkrétního a originálního domu.

Nemusíte mít strach, že tvorba individuálního návrhu je nákladnější než realizace katalogového domu.

Máte dotaz?

 
 

Vaše osobní údaje zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.
 Security code
+420 545 211 799