Proč stavět s námi

Projekt

V rámci projekčního řešení pro Vás zpracujeme individuální architektonickou studii vč. osazení domu na Váš pozemek. Po dokončení a odsouhlasení této studie pro Vás zpracujeme projektovou dokumentaci pro stavební řízení.

Klientské změny

Všechny návrhy dřevostaveb na míru vám během zpracování studie bezplatně upravíme podle Vašeho přání a podle daného pozemku. Máte možnost si konkrétně zvolit stupeň dokončení u jednotlivých položek.

Cenový a položkový rozpočet

Při návrhu zpracujeme předběžný odhad výše investice výstavby dle technicko-hospodářských ukazatelů. Díky tomu si můžete ověřit, že zpracovaná studie se pohybuje v reálných rozmezích vašeho finančního záměru.  Po dokončení projektové dokumentace zdarma zpracujeme podrobný položkový rozpočet ve Vámi požadovaném rozsahu prací.

Odborné poradenství

Můžeme vám poradit při výběru pozemku, s vyřizováním stavebního povolení, v odborných otázkách týkajících se realizace stavby a jejího technického zařízení. Dlouhodobě spolupracujeme s finančním poradcem.

Vše jen na jednom místě

Naše firma zajišťuje architektonický návrh, vypracování projektové dokumentace i následnou realizaci a servis. Mezi jednotlivými stupni je proto úzká spolupráce a snadná komunikace.

Nízké náklady

Díky příznivým termoizolačním vlastnostem je užívání stavby vysoce úsporné. Investice do pořízení nového domu se během jeho životnosti bohatě vrátí v úspoře za vytápění.

Rychlost

Jedná se převážně o suchou montáž, která nemá takové nároky na vysychání materiálů, či na příznivé počasí. Zimní období není překážkou. Běžná doba realizace je 4 až 6 měsíců.

Úspora plochy

Stěna dřevostavby o stejných tepelněizolačních vlastnostech je výrazně tenčí oproti klasické zděné zdi. A díky tomu zastavíte menší plochu pozemku, nebo při stejné investici můžete získat až o místnost navíc.

Máte dotaz?

 

Vaše osobní údaje zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.

 Security code