Dřevostavby na klíč

Pro vaši představu o možnostech a podobách dřevostaveb na klíč jsme pro vás připravili přehledný katalog, ve kterém najdete širokou nabídku oblíbených modelů rodinných domů. Přesto vnímáme tyto domy spíše jako inspiraci a směr návrhu, než jako typizované produkty. Kolik lidí, tolik různých potřeb a přání. Proto je Vám k dispozici tým našich odborníků, kteří pro vás dům bezplatně upraví podle vašich představ. Výsledná podoba dřevostavby tak bude sedět přesně na míru vašim uživatelským a estetickým požadavkům i podmínkám vyplývajícím z konkrétního pozemku. 

Nechte se tedy inspirovat našimi návrhy a dovolte nám uskutečnit váš sen o ideálním bydlení.

Přízemní rodinné domy Mariana

Ceník

Patrové rodinné domy Klaudie

Ceník

Cenově výhodné domy Ekonomy

Ceny dřevostaveb na klíč

Ke každé řadě katalogových domů je uveden přehledný ceník dřevostaveb. Publikované ceny vycházejí ze standardního provedení. Vybavení domu můžeme přizpůsobit Vašim potřebám. Po zpracování projektové dokumentace vám sestavíme podrobný položkový rozpočet, který bude zahrnovat veškeré konkrétní investice.

Rodinné dřevostavby lze provést na vaše přání v různých stupních dokončení, přesto nejvýhodnější stále zůstává realizace rodinné dřevostavby na klíč. Získáte tak komplexní záruku na rodinný dům od jedné firmy.

Úpravou katalogového řešení vznikají originální dřevostavby na klíč, které uspokojí i toho nejnáročnějšího klienta.

Máte dotaz?

 

Vaše osobní údaje zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.

 Security code
Stáhnout celý katalog jako PDF